P.V de Zwaluw  

Oudewater

                                                                              

Start

Vluchten Uitslagen 2024

Vlieg Programma 2024.pdf

Vliegprogramma afd 5 .pdf

Ringenseries 2024  PV de Zwaluw

Belgen Competitie 2024

Leden

Contactadres

De Postduiven vereniging                           

Vluchtbegeleidingduiven.nl

PV. De zwaluw 100 jaar.boekje

INFO BOEK 2024 ZHO versie 1.1 (1).pdf

Kampioenschappen ZHO 2024.pdf

Infoboek Afdeling 5 2024.pdf

Programma Nationaal 2024.pdf

Notulen ALV van 7 Maart 2024 Afdeling 5 20-3-2024.pdf

Commissies 2024.pdf

Notulen voorjaarsvergadering maart 2024.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                            

Datum inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Uitslag        

 

        tussenstand
Vr. 29-03 Za. 30-03 Roosendaal/Duffel Africhting T13    
Vr. 05-04 Za. 06-04 Roosendaal/Duffel Africhting T14 T14  
Vr. 12-04 Za. 13-04 Lennik/Biergies Vitesse  V15 V15  
Vr. 19-04 Za. 20-04 Quievrain Vitesse  V16 V16  
Vr 26-04 Za. 27-04 Niergnies Vitesse V17 V17 vitesse
Vr 03-05 Za. 04-05 Grevillers Vitesse V18 V18 vitesse duif
Do 09-05 Za 10-05 Pt St Maxcence Midfond M19 M19 midfond
Do 16-05 Za. 18-05 Grevillers Midfond M20 M20 midfond duif
Do 23-05 Za. 25-05 Melun Midfond M21 M21 generaal
Do 30-05 Za. 01-06 Vierzon Dagfond E22 Afgelast generaal duif
Vr 31-05 Za. 01-06 Grevillers Vitesse V22 V22 B Poule
Do 06-06 Za. 08-06 Melun Midfond M23 M23  
Do 13-06 Za. 15-06 Issoudun Dagfond E24    
Vr 14-06 Za. 15-06 Niergies Vitesse V24    
Do 20-06 Za. 22-06 Melun Midfond M25    
Vr 21-06 Za. 22-06 Roosendaal Africhting T25    
Do 27-06 Za. 29-06 Nevers Dagfond E26    
Vr 28-06 Za. 29-06 Niergies Vitesse V26    
Vr 07-07 Za. 08-07 Lennik Jongen J27    
Do 04-07 Za. 06-07 Pontoise Midfond M27    
Vr 05-07 Za. 06-07 Duffel/Lennik?? Jong/oud V2 J27    
Do 11-07 Za. 13-07 Chateauroux Dagfond E28    
Vr 12-07 Za 13-07 Lennk/Biergies Jong/oud V2 J28    
Do 18-07 Za 20-07 Melun Midfond M29    
Vr 19-07 Za 20-07 Quievrain Jong/oud V2 M29    
Do 25-07 Za 27-07 Issoudun Dagfond E30    
Vr 26-07 Za. 27-07 Niergies Jong/oud V2 J30    
Do 01-08 Za. 03-08 Morlincourt Jong F31    
Wo 07-08 Za. 10-08 Chateauroux Dagfond E31    
Do 08-08 Za 10-08 Pt Maxcence Jong F32    
Vr 09-08 Za 10-08 Lennik/Biergies Navlucht N32    
Do 15-08 Za 17-08 Pontpoise Jong F33    
Vr 16-08 Za 17-08 Quievrain Navlucht N33    
Do 22-08 Za 24-08 Melun Jong F34    
Vr 23-08 Za 24-08 Quievrain Navlucht N34    
Do 29-08 Za 31-09 Pt Maxcence Jong F35    
Vr 30-08 Za 31-08 Niergnies Navlucht N35    
Do 05-09 Za 07-09 Fontenay sur Eure Jongen F36    
Vr 06-09 Za 07-09 Niergnies Navlucht N36    
       
   
   
   
   
Inkorven Lossing Losplaats Discipline Code    
Di 04-06 Vr 07-06 Bordeaux Overnacht A23 A23 A23nat
Di. 11-06 Vr. 14-06

St Vincent

Overnacht A24    
Di. 25-06 Vr. 28-06 Bordeaux O Overnacht  A26    
Di. 02-07 Vr 05-07 Cahors Overnacht A27    
Di. 16-07 Vr. 19-07 Tarbes Overnacht A29    
Di. 23-07 Vr. 26-07 Bergerac Overnacht A30    
   
   
Di 04-06 Vr 07-06 Bordeaux Overnacht A23    
Di. 11-06 Vr. 14-06 St Vincent        Overnacht A24    
Di. 25-06 Vr. 28-06 Bordeaux Overnacht A26    
Di. 02-07 Vr 05-07 Cahors          Overnacht A27    
Di. 16-07 Vr. 19-07 Tarbes             Overnacht A29    
Di. 23-07 Vr. 26-07 Bergerac Overnacht A30    
   
   
   
   
   
   
   
       
   
   
   
                                      

 

 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Bron: website   Afdeling 5
                                                                                                                                                                                                

Activiteiten

 

sponsors  

Fauna food plaza Oudewater.docx

http://faunaplaza.nl/  

www.pentec bv

Meldlijst

Fauna     

Archief                            

Duivenlinks

 

Kampioenen boek 2022

Kampioenen boek 2023