P.V.de.Zwaluw

Oudewater

 

                                                                  

Start

Vluchten 2018

Vlieg Programma 2018 

Programma nationaal 2018.

Ringenlijst 2018 

Nood ringen 2018

Activiteiten

Leden

Weerpagina

Contactadres

Bardienst 2018.

 

f

Datum inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Uitslag        

 

Uitslag        

30 telling

Vr. 30-03 Za. 31-03 Meer Geen T13 T 13  T 13 
Vr. 06-04 Za. 07-04 Asse/zellik Vitesse 1 V14 V 14 V 14
Vr. 13-04 Za. 14-04 Asse Zellik Vitesse 1 V15 V 15 V 15
Vr. 20-04 Za. 21-04 Quievrain Vitesse 1 V16 V 16 V 16
Vr. 27-04 Za. 28-04 Peronne Vitesse 1 V17 V 17 V 17
Vr. 03-05 Za. 05-05 Pontoise Midfond M18 M 18 M 18
Do. 10-05 Za 12-05 Fontenay Sur Eure Midfond M19 M 19 M 19
Do. 17-05 Za. 19-05 Pontoise Midfond M20 M 20 M 20
Do 24-05 Za. 26-05 Blois Dagfond E21 E 21 E 21
Vr. 25-05 Za. 26-05 Peronne Vitesse 1 V21 V 21 V 21
Do. 31-05 Za. 02-06 Pt Maxcence Midfond M22 M 22 M 22
Do. 07-06 Za. 09-06 Laon Generaal E23 E 23 E 23
Vr. 08-06 Za. 09-06 Laon Vitesse 1 V23 V 23 V 23
Do. 14-06 Za. 16-06 Melun Midfond M24 M 24 M 24
Do. 21-06 Za. 23-06 Chateauroux  Dagfond E25 E 25 E 25
Vr 22-06 Za. 23-06 Duffel Vit 2 V25 xxx xxx
Do 28-06 ZA. 30-06 Melun Midfond M26 M 26 M 26
Vr. 29-09 Za. 30-06 Asse Zellik Vit 2 E27 xxx xxx
Do. 05-07 Za. 07-07 Argenton Dagfond E27 E 25 E 25
Vr. 06-07 Za. 07-07 Duffel Vit 2 V 27 V 27 V 27
Vr 13-07 Za. 14-07 Asse-Zellik Vit 2 V 28 V 28 V 28
Do. 19-07 Za. 21-07 Chateauroux Dagfond E 29 E 29 E 29
Vr 20-07 Za 21-07 Quievrain Vit 2 V 29 V 29 V 29
Do. 26-07 Za 28-07 Pontoise Midfond M 30    
Wo 01-08 Za 04-08 Chateauroux Dagfond E 31 E 31 E 31
   
Vr. 22-06 Za. 23-06 Duffel Jong  J25 xxx xxx
Vr. 29-06 Za. 30-06 Asse Zellik Jong J26 xxx xxx
Vr. 06-07 Za. 07-07 Duffel Jong  J27 J 27 J 27
Vr 13-07 Za. 14-07 Asse-Zellik Jong  J28 J 28 J 28
Vr. 21-07 Za. 22-07 Quievrain Jong J29 J 29 J 29
Vr. 27-07 Za. 28-07 Peronne Jong J30 xxx xxx
Do. 02-08 Za. 04-08 Quievrain Jong J31 J 31 J 31
Do 09-08 Za. 11-08 Poronne Jong J32 J 32 J 32
Do 16-08 Za 18-08 Pt.Maxcence Jong J33 J 33 J 33
Do 23-08 Za 25-08 Pontoise jong J34 J 34 J 34
Do 30-08 Za 01-09 Fontenay Sur Eure Jong J35 J 35 J 35
Do. 06-09 Za. 08-09 Pont st Maxence Jong J36 J 36 J 36
Do. 13-08 Za. 15-09 Melun Jong J37 J 37 J 37
   
   
Vr 16-08 Za 18-08 Duffel Navlucht N33 N 33 N 33
Vr. 17-08 Za. 18-08 Asse-Zellik Navlucht N33 N 34 N 34
Vr. 24-08 Za. 25-08 Quievrain Navlucht N34 N 35 N 35
Vr. 29-08 Za. 01-09 Peronne Navlucht N35 N 36 N 36
Vr 07-09 Za. 08-09 Peronne Navlucht N36 N 37 N 37
                                      

 

 

 

Inkorven Lossing Losplaats Discipline Code Prijs Prijs
Di. 12-06 Vr. 15-06 St.Vincent Overnacht A24 A 24  
Di. 19-06 Vr. 22-06 Bordeaux Overnacht  A25 A 25  
Di. 03-07 Vr 06-07 Dax Overnacht A27 A 27  
Di. 10-07 Vr. 13-07 Agen Overnacht A28 A 28  
Di. 24-07 Vr. 27-07 Bergerac Overnacht A30 A 30  
Di. 31-07 Vr. 03-08 Cahors Overnacht A31 A 31  
.    
   
Di. 12-06 Vr. 15-06 St.Vincent        nat Overnacht A24 A 24  
Di. 19-06 Vr. 22-06 Bordeaux Overnacht A25 A 25  
Di. 03-07 Vr 06-07 Dax                 nat Overnacht A27 A 27  
Di. 12-07 Vr. 15-07 Agen               ocht Overnacht A28 A 28  
Di. 24-07 Vr. 27-07 Bergerac          nat Overnacht A30 A 30  
Di. 31-07 Vr. 03-08 Cahors Overnacht A31 A 31  
   
Bron: website   Afdeling 5
                                                                                                                                                                                                

                                                      


Activiteiten 

Activiteiten

 Meldlijst                    

sponsors  

Fauna food plaza Oudewater.docx

http://faunaplaza.nl/  

www.pentecbv.nl

www.brandenburgvlees.nl

 

Fauna     

Archief

Meldlijst                              

Duivenlinks

kampioenenboek 2011 

kampioenenboek 2012

kampioenenboek 2013

Kampioenenboek 2014 

kampioenenboek 2015

Kampioenenboek 2016 

Kampioenenboek 2017.